KREDİ KARTI İLE ÖDEME

doakimya.com sitesinden almak istediğini ürünleri kredi kartı ekranından güvenle sipariş verebilir, alışverişinizi tamamlayabilirsiniz. doakimya.com bütün sayfaları 256 bit ssl sertifikası ile korunmaktadır. Bununla da yetinmeyip 3. kişilerin bilgilerinizi ele geçirmemesi ve sanal dolandırıcılığa maruz kalmamanız için kredi kartı ödemesi tamamen akbank ekranından 3d ile sağlanmakta, bilgileriniz 3. kişilerin erişimine tamamen kapalı durumdadır. Kredi kartı bilgilerinizi, biz dahil 3. şahıslar göremez.

 

Bankamatik Kartı İle Ödeme

Eğer bankamatik kartınıza cep telefonunuz tanımlıysa, 3d secure sayesinde sitemizden kredi kartı ödeme ekranından alışveriş yapabilirsiniz. Bankamatik kartı numaralarınızı girdikten sonra cep telefonunuza gelen şifreyi ekranınıza yazmanız yeter. Eğer bankamatik kartınıza şifre gelmezse cep telefonunuzu bankamatik kartınıza tanımlatıp işlemi tekrar ediniz.

 

HAVALE İLE ÖDEME

doakimya.com sitesinden havale ile alışveriş yaptığınızda, ürün tutarını havale veya eft yaptığınızda, dekontunuza sipariş numarasını muhakkak belirtiniz. Dekontta belirtilmeyen numaralardan dolayı havale ile ödemelerinizin kargolanma süreleri uzayabilir. Havale veya eft ile ödeme yaptığınızda ödeme yaptığınızı iletişim bölümünden bizlere iletmeniz siparişinizin hızlı gönderilmesine yardımcı olacaktır. Havale ödemelerinde aşağıdaki hesap numaralarını kullanabilirsiniz.

 

Banka : Akbank

 

Hesap Adı : Doa Reklam bilişim danışmanlık kimya gıda ltd. şti

 

Şube Adı : Konak

 

Şube kodu: 061

 

Hesap No : 0204666

 

İban : TR11 0004 6000 6188 8000 2046 66

 

Kapıdan Ödeme

 

Alışverişinizi kapıdan kargo kuryesine ödeme yaparak tamamlayabilirsiniz. Bu ödeme yönteminde 7,5 lira ekstradan kapıdan ödeme farkı alınır. 

>