İADE  

doakimya.com sitesinden yaptığınız alışverişlerinizde kullanmadığınız her türlü ürünü koşulsuz sorgusuz iade etme hakkınız bulunmaktadır. İade işlemlerinden önce iletişim kısmından bizimle iletişime geçerseniz gerekli prosedür için bilgilendirme yaparız.

Kusurlu kırık, yırtık vb kargolama hatalarından doğan tüm yeniden gönderimler firmamız tarafından karşılanmaktadır. Satın aldığınız ürünleri kullanmamanız durumunda 90 gün içerisinde tüm kargo ücretleri tarafınızdan karşılamak suretiyle koşulsuz şartsız iade edebilirsiniz. Tutar hesabınıza eft yapılmaktadır.

DEĞİŞİM 

Kargolama esnasında siparişlerinizde istediğiniz değişimleri yapma hakkına sahipsiniz. Kargo teslim edildikten sonra iade ve değişim için ürünleri iletişim sayfamızdan bize ulaşarak size yapacağımız yönlendirme ile kargo firmasına kargo ücreti tarafınızdan karşılanmak suretiyle teslim ederseniz gerekli değişimler koşulsuz biçimde yapılacaktır.

ÜCRET İADESİ 

Kredi kartı siparişlerinizde kredi kartı bilgilerini göremediğimiz için kargolanmayan siparişlerde iptal talepleriniz için bizlerle iletişime geçmelisiniz. İptal edilen sipariş bedeli tarafınıza iban numaranızı vermeniz durumunda 3 iş günü içerisinde eft yapılacaktır. Ürünlerin tarafınıza ulaşmasından sonra kargo ücreti tarafınızdan karşılanmak suretiyle kullanmadan şirketimize göndermeniz durumunda tutar 3 iş günü içerisinde tarafınıza eft yapılmaktadır.

Bunlar haricinde bir sıkıntınız derdiniz olursa iletişim kurun insanız halden anlarız, hallederiz takmayın kafanıza.

>